O mnie

Z miłości do natury.

Zmydlona to ja Małgosia Białoszewska – mama i kobieta, która kilka lat temu zamieniła kosmetyki sklepowe na domowe. Moja firma to maleńka manufaktura, która z powodzeniem się rozwija skrzydła. Pracuję na Warmii i Mazurach – mieszkam na Warmii, a sercem wywodzę się z Mazur. Zresztą nie uznaję żadnych granic w tym zakresie. Dla mnie to jeden region, najpiękniejszy w całej Polsce.

Przygodę z naturalnymi kosmetykami rozpoczęłam kilka lat temu, gdy zaczęłam się baczniej przyglądać składom produktów, które codziennie wchłania mój organizm. Jednym zdaniem – fundujemy sobie niezły koktajl niezbyt zdrowych substancji. Wiązało się to ze zmianą przyzwyczajeń żywieniowych, ponieważ to, co odkryłam wówczas, wstrząsnęło mną poważnie, ale i kosmetycznych, gdyż w tym zakresie też było źle. Postanowiłam to zmienić, a że na tamten czas nie mogłam znaleźć praktycznie żadnych kosmetyków w 100% naturalnych, to zrobiłam sobie własne. I tak się to zaczęło.

Dzisiaj śmieję się, że moje życie toczy się między garami a mydłami ☺ i do tego świata chciałabym was serdecznie zaprosić – magicznego, zdrowego, pachnącego, niesamowitego i tak mocno bogatego – nie finansowo, ale wartościowo. Dlaczego?

Mydło do wszystkiego!

Bo mydło może być jednym kosmetykiem do wszystkiego! Jest mega uniwersalne. Myje – zastępuje żel pod prysznic i szampon. Odżywia – bogaty skład naturalnych tłuszczów spowoduje, że zrezygnujesz z balsamu do ciała.  Z mydła żelowego (typu savon noir) można zrobić peeling – wystarczy dodać  cukier, odżywcze tłuszcze i olejki eteryczne. Mydło służy również do mycia zębów – nie wierzycie? Pokażę wam jak takie zrobić.  Mydło (żelowe typu savon noir) może nawet posłużyć jako maseczka na twarz, ciało i stopy. Użyjesz go przy goleniu, odplamianiu ubrań, odstraszaniu insektów i wielu innych przypadkach.  Jest tylko jedno ale –  nie mówimy o mydłach powszechnie dostępnych, bo te, poza faktem, że myją, nie posiadają żadnych wartości, raczej antywartość.

Mydła naturalne - 100% natury.

Ilość rodzajów cudownego mydła na świecie jest niezliczona – Savon Noir (Beldi) z Afryki, Czarne Afrykańskie Mydło Dudu-Osun, Mydło Aleppo z Syrii, mydło Marsylskie z Francji, Kastylijskie (w 100% złożone z oliwy z oliwek) czy Syberyjskie (37 różnych ziół)  to tylko niektóre najbardziej znane. Każdy kraj ma swoją historię, tak jak Polska ma Szarego Jelenia, który niestety już przestał być dawno naturalnym mydłem. A szkoda.

Kosmetyki naturalne.

Poza mydłami fascynują mnie również inne naturalne kosmetyki. Jestem w stanie wykonać praktycznie wszystkie potrzebne mi do codziennego funkcjonowania kosmetyki. Ale nie jestem w tym zakresie egoistką – bardzo chętnie dzielę się zdobytą wiedzą.

Prowadzę bezpłatne warsztaty online, na moim fanpage facebookowym ZMYDLONA. Pokazuję krok po kroku jak wykonać przeróżne kosmetyki, podaję receptury. Czasami organizuję warsztaty na żywo w Olsztynie. Już sporo osób nauczyło się ze mną wykonywać mydła w domu. Bardzo mnie to cieszy. To przyjemne, gdy można kogoś namówić do dobrego. Was też namawiam do zajrzenia na moją stronę, złapcie ze mną naturalnego bakcyla 

A do tego wszystkiego jestem chustomamą. Dbam o bliskość z moją córką. To właśnie ta bliskość doprowadziła mnie tu, gdzie jestem dzisiaj. To dla niej zmieniłam całe swoje życie!

Sześciopak mydeł
5/5
Kupiłam mydełko Kokosowe do zapierania i szczęka mi opadła! Dziś zrobiłam temu mudelkowi test i nic nie ugielo się przy nim! Nawet źle wyprana koszulka. Wiecie... Jak czasem "smar" puści w pralce i takie czarne smugi są na ubraniu... Vanish, inne mydla w kostce kupione w drogieri? Nic nie dały! A tu?!wszystko zeszło! A kolor dalej pozostał bez zmian żywy i piękny. Odkrycie mego życia.! Marchewka, jagoda, pomidor, Wino... No szok! Nie mogę się doczekac na efekty innych produktów które zamówiłam. Dam znać po dłuższym użyciu!
Magdalena Sławińska

Pokochaj mydło!

Mydło naturalne jest wdzięczne – pięknie pachnie, pielęgnuje, czyści, odżywia, dotlenia skórę, nawilża, uelastycznia. Jest po prostu top kosmetykiem. 

Wykorzystuję tylko naturalne składniki.

mydło naturalne, mydło vege, mydło handmade, mydło domowe
Shopping Cart
0

Kontynuując zgadzasz się na naszą Politykę Cookies Więcej informacji

Drogi Użytkowniku,

Bardzo dbam o Twoją prywatność i chcę, żebyś czuł się komfortowo na moich stronach. Poniżej przedstawiam najważniejsze informacje o tym, w jaki sposób przetwarzam otrzymane od Ciebie dane osobowe.

1. Administratorem danych osobowych przetwarzanych w zakresie i celu niezbędnym do świadczenia usług Agroturystyka „SKARB SOŁTYSA” Katarzyna Białoszewska Czarny Piec 3, 12-122 Jedwabno, NIP 745-124-88-52, REGON 369519704 (dalej „Administrator”).

2. Dane przetwarzane są w celu realizacji usług, w tym dla wykonania umowy, w tym umowy sprzedaży Produktów, a także w przypadkach, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych, w szczególności w celach marketingu bezpośredniego własnych produktów lub usług, bądź w innych celach, na które użytkownik wyrazi zgodę, jeżeli jest ona wymagana zgodnie z obowiązującymi przepisami. W szczególności może to być zgoda na otrzymywanie korespondencji i informacji handlowych dotyczących produktów i usług własnych Administratora oraz przesyłanych drogą elektroniczną i telefoniczną. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

3. Administrator przetwarza dane zgodnie z prawem, zbiera je dla oznaczonych, celów i nie poddaje dalszemu przetwarzaniu niezgodnemu z tymi celami. Dane są zbierane jedynie w adekwatnym, niezbędnym i koniecznym zakresie w stosunku do celów, w jakich są przetwarzane. Administrator nie przetwarza szczególnych kategorii danych osobowych.

Administrator dokłada wszelkich starań, aby chronić dane osobowe klientów i użytkowników przed nieuprawnionym dostępem do nich osób trzecich i w tym zakresie stosuje organizacyjne i techniczne środki bezpieczeństwa wysokim poziomie. Administrator nie udostępnia danych osobowych żadnym nieuprawnionym do tego zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi w tym zakresie przepisami prawa odbiorcom.

4. Administrator przechowuje dane przez okres niezbędny do realizacji umowy oraz przez czas określony w obowiązujących w tym zakresie przepisach prawa i nie dłużej niż jest to niezbędne do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią, tj. między innymi w celu dochodzenia roszczeń z tytułu prowadzonej działalności. W celach, na które osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, dane te są przechowywane do momentu wycofania zgody.

5. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w określonych ustawowo przypadkach, a także prawo do przenoszenia swoich danych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, w przypadku stwierdzenia niezgodnego z prawem przetwarzania jej danych osobowych.

6. Jeżeli osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów, to przysługuje jej prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych oznaczonych jako niezbędne, uniemożliwia Rejestrację lub złożenie Zamówienia. Jeżeli przetwarzanie danych jest niezbędne do wykonania umowy, której stroną jest osoba, której dane dotyczą, lub do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy, podanie niezbędnego i określonego zakresu danych jest konieczne.

8. W celu zapewnienia najkorzystniejszej, dopasowanej, spersonalizowanej oferty dla swoich Klientów i Użytkowników oraz w celach niezbędnych do zawarcia lub wykonania umowy między osobą, której dane dotyczą, a administratorem, a także w przypadku wyraźnej zgody osoby, której dane dotyczą, Administrator danych może stosować „profilowanie”, co oznacza formę zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, które polega na wykorzystaniu danych osobowych do oceny niektórych czynników osobowych osoby fizycznej, w szczególności do analizy lub prognozy aspektów dotyczących osobistych preferencji i zainteresowań. Decyzje co do przesłania spersonalizowanej oferty lub udzielenia rabatu czy innej korzyści podejmowane są automatycznie na podstawie kryteriów takich jak płeć, data urodzenia, adresy salonów, w których zrealizowane zostały zakupy, liczba i częstotliwość realizowanych zakupów na Zmydlona.pl. Po ustaleniu spełnienia kryteriów system informatyczny automatycznie przesyła informację o przyznanej korzyści, np. rabacie. Z przyznanej korzyści można skorzystać na zasadach określonych w informacji o jej przyznaniu, lub z niej zrezygnować. W przypadku przetwarzania danych dla celów marketingu bezpośredniego w tym profilowania, przetwarzania opartego na prawnie uzasadnionym interesie administratora, do celów badań naukowych, historycznych i statystycznych podmiotom danych przysługuje prawo do sprzeciwu, ze względu na szczególną sytuację osoby, której dane dotyczą. Administrator nie podejmuje decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu i istotnie wpływa na osobę, której dane dotyczą. Administrator wdraża właściwe środki ochrony praw, wolności i prawnie uzasadnionych interesów osoby, której dane dotyczą, a co najmniej prawa do uzyskania interwencji ludzkiej ze strony Administratora, do wyrażenia własnego stanowiska i do zakwestionowania decyzji będącej wynikiem zautomatyzowanego przetwarzania danych.

9. W celu uzyskania dodatkowych informacji w zakresie niniejszej Polityki prywatności oraz spraw dotyczących zasad przetwarzania i ochrony danych osobowych u Administratora należy kontaktować się zmydlona@zmydlona.pl

10. Pliki cookies. Administrator może używać plików cookies, kiedy użytkownik korzysta z usług dostępnych za pośrednictwem serwisu internetowego. Pliki cookies, które mogą zostać użyte na stronach internetowych serwisu są kojarzone wyłącznie z przeglądarką danego komputera - użytkownik jest anonimowy (bez podawania imienia lub nazwiska użytkownika). Są to informacje zapisywane przez serwer Administratora na komputerze użytkownika, które mogą być odczytane przez serwer Administratora przy każdorazowym połączeniu się z komputera użytkownika. Pliki cookies dostarczają danych statystycznych o ruchu użytkowników i korzystaniu przez nich z poszczególnych stron serwisu Administratora. Administrator może także umieszczać pliki cookies w celu monitorowania ruchu użytkowników w serwisie. Użytkownik może w każdym czasie wybrać sposób obsługi plików cookies w strefie internetowej poprzez zastąpienie automatycznej obsługi plików cookie na obsługę indywidualną (ustawienia użytkownika). Szczegółowych informacji w tym zakresie udzielają dostarczyciele programów do obsługi strefy internetowej (przeglądarek), zazwyczaj w zakładce „opcje internetowe” lub podobnej. Wyłączenie opcji akceptowania plików cookies przez użytkownika w swojej przeglądarce - zablokowanie, monitowanie ich może spowodować utrudnienia czy wręcz uniemożliwić korzystanie z niektórych usług Administratora.

KONTAKT Z ADMINISTRATOREM
Chcesz skorzystać ze swoich uprawnień dotyczących danych osobowych? A może po prostu chcesz zapytać o coś związanego z przetwarzaniem przez nas Twoich danych? Napisz na adres e-mail: zmydlona@zmydlona.pl

Zamknij